Консультування

Компанія ПК Партнер, піклуючись про Вас, а також про Вашу комп'ютерну техніку, надає послугу консультування. Якщо Вас щось не влаштує у роботі ноутбука, комп'ютера чи іншого гаджета, сміливо звертайтесь у нашу фірму, а ми усіма зусиллями вирішимо проблему.

 

Ви потребуєте поради професіонала? – Ми подаруємо Вам таку нагоду. Щоб у Вас не трапилось: не вмикається комп'ютер або ноутбук, де придбати деталі, як модернізувати комп'ютер, як видалити шкідливі вірусні програми, що робити із синім екраном на моніторі, як розібратись у BIOS'і, що таке драйвер і яке програмне забезпечення підходить – одним словом, на ці та інші запитання залюбки відповість наш висококваліфікований консультант.

 

Також ми забезпечуємо консультації по роботі із комп'ютерною технікою та програмним забезпеченням (деякі проблеми можна вирішувати, отримавши консультацію по телефону, електронній пошті, Skype цілком безкоштовно). Ми надаємо консультації та допомогу під час складанню конфігурації системного блоку, покупки, діагностики чи модернізації комп'ютера, пошуку деталей на замовлення.

 

У компетенції ПК Партнер консультації по підбору оптимального парку оргтехніки та питанням її правильної експлуатації та технічного обслуговування. Консультації по підбору та придбанню мобільної техніки (смартфонів / комунікаторів, планшетів), допомога у налаштуванні Windows Mobile, Android, Apple iOS.

Контакти