Діагностика

Діагностика комп'ютера – це перший крок у роботі по "технічному" обслуговуванню комп'ютерної техніки, або ж визначення об'ємів робіт щодо здійснення ремонту чи модернізації. Більшість порушень у роботоздатності Вашого комп'ютера викликано зневажливим ставленням до своєчасної профілактики та діагностики.

 

Мета діагностики – встановити наявність/відсутність несправностей у Вашому комп'ютері і, якщо вони мають місце – з'ясувати їхній характер. Це можуть бути збої на рівні програмного забезпечення або несправності яких-небудь комплектуючих комп'ютера (чи складових компонент комплектуючих). Своєчасна діагностика комп'ютерної техніки суттєво зменшить збої в роботі системи і допоможе з'ясувати приховані проблеми ще на початковому етапі, котрі у подальшому можуть призвести до повної паралізації роботи Вашого комп'ютера.

 

Діагностика комп'ютера відбувається у два кроки: спочатку має місце діагностика апаратної частини комп'ютера, а потім перевіряється програмне забезпечення. Після проведення діагностики інженери ПК Партнер надають клієнтам звіт про стан машини та рекомендації щодо шляхів підвищення її роботоздатності, усуненню несправностей та модернізації.

 

Діагностика апаратної частини комп'ютера складається з перевірки стабільності роботи:

  • Материнської плати (чипсетів).
  • Центрального процесора.
  • Оперативної пам'яті.
  • Накопичувача (жорсткого диску, диску SSD).
  • Відеоадаптера.
  • перевірки температурного режиму комплектуючих комп'ютера.

 

Діагностика програмної частини складається з перевірки:

  • Файлової частини на наявність помилок.
  • Стану реєстру операційної системи.
  • Операційної системи на наявність критичних оновлень.
  • Операційної системи на наявність різного типу шкідливих програм (malware): вірусів, руткітів, троянів, логерів, тощо.

 

При виявленні пошкоджень (систематичних збоїв в роботі) комплектуючих Вашого комп'ютера для відновлення роботоздатності знадобиться ремонт або заміна комплектуючих.

 

Заходи по діагностиці комп'ютера дозволять збільшити роботоздатність Вашої техніки, зроблять її роботу стабільною та підвищать швидкодію. Чим швидше Ви проведете профілактику, тим з меншою кількістю проблем з комп'ютером зіштовхнетесь. Регулярна діагностика комп'ютерної техніки допоможе практично виключити будь-які несправності. І пам'ятайте: "Найкращі ліки – це профілактика".

 

Спеціаліст компанії ПК Партнер приїде до Вас додому чи у офіс у будь-який зручний для Вас час. Провести діагностику ми можемо також у нашому сервісі ПК Партнер.

Ціни на діагностику

  Ціна Примітка
Діагностика монітора 100 – 250 ₴  
Діагностика планшета 50 – 250 ₴  
Діагностика ноутбука / системного блоку (стабільності роботи ПК) 200 – 500 ₴  
Діагностика телевізора 200 – 300 ₴  
   
Діагностика комплектуючих    
діагностика блоку живлення 50 ₴  
діагностика відеокарти 50 – 200 ₴  
діагностика материнської плати 100 – 300 ₴  
діагностика накопичувача (HDD / SSD) 10 ₴ За кожен 100 Gb
діагностика оперативної пам'яті (RAM) 50 – 200 ₴ За 1 модуль
діагностика системи охолодження процесора (CPU) 100 ₴  

Контакти