Технічна підтримка

І вдома, і в офісі користувачі комп'ютерної та оргтехніки час від часу зіштовхуються із проблемами, котрі виникають під час роботи. Причини можуть бути як програмного рівня (помилки чи збої програмного забезпечення), так і апаратного рівня (збій додаткових пристроїв чи окремих компонент ПК). Трапляється стандартна ситуація – "комп'ютер глючить".

 

Комп'ютерна технічна підтримка від ПК Партнер надає послуги по вирішенню проблем користувачів з комп'ютерами і оргтехнікою. Наші спеціалісти надають консультації персонально кожному клієнту різними засобами комунікації: телефоном, скайпом, переписці електронною поштою та іншиму зручними для Вас ресурсами. Це можуть бути рекомендації щодо встановлення, модернізації та підтримки програмного забезпечення, апаратних засобів або операційних систем. Також Вам допоможуть з'ясувати причини помилок, уникнути їх виникнення в майбутньому, оптимізувати систему.

 

Основна задача нашої компанії – це надання швидкої, надійної, кваліфікованої технічної допомоги представникам бізнесу, офісам та звичайним приватним користувачам.

 

Компанія ПК Партнер також забезпечує супровід веб-сайтів. Така послуга необхідна в тому випадку, коли Ви піклуєтесь про свій сайт і Вам не байдужа його доля. Під час розроблення, просування та просто підтримки сайту існує багато ситуацій, коли Вашому ресурсу знадобиться технічна допомога або у Вас виникнуть запитання, на вирішення котрих знадобляться конкретні знання, а на навчання чи самостійне вирішення в Вас просто немає часу.

 

Спектр знань та вмінь, котрі потрібні для якісного ведення та просування сайту, як правило, досить широкий та різноманітний. Підключати ж окремих виконавців по кожній дрібній задачі – це надто довго, дорого та непродуктивно. Саме тому для підтримки сайту розумним рішенням стане звернення у нашу компанію.

Контакти