Модернізація

Модернізація або апгрейд комп'ютера – це справа постійна, якщо Ви бажаєте аби Ваша техніка відповідала найсучаснішим системним вимогам у програмах та іграх. І навіть якщо ви придбали найпотужніший та найсучасніший комп'ютер, то йому все одно з часом знадобиться модернізація.

 

У сучасному світі швидкість розвитку технологій настільки велика, що буквально кожних півроку з'являються нові, більш потужні комп'ютери і програми, котрі потребують колосальних ресурсів від Вашого ПК. Якщо ж Ваша машина не справляється із новою грою або складною програмою, наприклад, для 3D-моделювання, обробки відео або фото, то це означає, що вона не відповідає системним вимогам, і її необхідно "апгрейдити".

 

Модернізація комп'ютерної техніки потрібна усім тим користувачам, котрі активно використовують свій ПК: грають сучасні ігри, займаються 3D-моделюванням (застосунки сімейства CAD), монтують та обробляють відео з високою роздільною здатністю, або із іншими різноманітними "важкими" програмами.

 

Розширення функціональності Вашого комп'ютера шляхом додавання в нього додаткових пристроїв також можна віднести до процесу модернізації.

 

Спеціалісти ПК Партнер рекомендують регулярно здійснювати модернізацію комп'ютера для того аби залишатись на хвилі нових можливостей та тенденцій.

 

Варто пам'ятати, що різні типи комп'ютерів мають різну можливість по модернізації:

  • Ультрапортативні ПК (планшети, смартфони) практично не апгрейдяться власне через компактність самих пристроїв – їх модернізація не передбачена конструктивно.
  • Портативні комп'ютери (ноутбуки, нетбуки) мають можливість практично одноразової модернізації – це збільшення розміру оперативної пам'яті і/або розміру внутрішнього накопичувача, інколи є шанс на заміну центрального процесора більш продуктивною моделлю.
  • Найбільш широкий спектр по модернізації є у стаціонарних ПК – вони цілком здатні "прогресувати" впродовж декількох поколінь комп'ютерних комплектуючих.

 

ПК Партнер надає послуги по модернізації персональних комп'ютерів, ноутбуків, а також програмного забезпечення. Ми допоможемо Вам максимально удосконалити свій комп'ютер. Апгрейд направлений на покращення потужності та стабільності роботи, послуги модернізації дозволять зекономити кошти, так як не доведеться цілковито міняти весь комп'ютер.

 

Ми впевнені, що набагато простіше модернізувати старий комп'ютер, аніж придбати новий.

Ціни на модернізацію

Ціни зазначені на послуги по заміні / встановленню компонент, без вартості комплектуючих.

  Ціна Примітка
Заміна комплектуючих в ноутбуці / нетбуці    
заміна / встановлення внутрішнього модуля Wi-Fi 50 – 200 ₴  
заміна / встановлення накопичувача (HDD / SSD / ODD) 50 – 200 ₴  
заміна / встановлення оперативної пам'яті (RAM) 50 – 200 ₴  
заміна матриці 150 – 250 ₴  
заміна процесора 150 – 300 ₴  
   
Заміна комплектуючих в ПК    
заміна / встановлення відеокарти 50 – 100 ₴  
заміна / встановлення внутрішніх контролерів 50 – 100 ₴  
заміна / встановлення накопичувача (HDD / SSD / ODD) 50 ₴  
заміна / встановлення оперативної пам'яті (RAM) 50 ₴  
заміна блоку живлення 50 – 100 ₴  
заміна корпуса 200 – 300 ₴  
заміна материнської плати 150 – 250 ₴  
заміна процесора (AMD) 100 ₴  
заміна системи охолодження процесора (на базі AMD) 100 ₴  
заміна процесора (Intel) 150 – 200 ₴  
заміна системи охолодження процесора (на базі Intel) 150 – 200 ₴  

Контакти